اوشکایا نیوز

  • تاریخ: بهمن ۲۸, ۱۳۹۴
  • شناسه خبر: 767

ارسال سوژه و مشکلات

telegram-oshkaya02پایگاه خبری تحلیلی «اوشکایا» در راستای اهداف اطلاع رسانی خود و به عنوان مرجعی برای پیگیری مشکلات مردم و جامعه، بخش جدیدی به نام «بیان مشکلات ازشما پیگیری ازما» راه اندازی کرده است.

به گزارش «اوشکایا»، بروز مشکلات و مسائل گوناگون برای هر یک از شهروندان، امری جاری است، ولی گاهی این مسائل جنبه عمومی یافته، یا برای شماری از شهروندان تکرار می‌شود. از همین روی، «اوشکایا» در نظر دارد در راستای رسالت رسانه ای خود، چنین مواردی را تا رسیدن به پاسخ مناسب از سوی مسئولین مربوطه پیگیری کرده و برای روشن شدن اذهان عمومی نسبت به چگونگی فعالیت مسئولین، آنها را منتشر نماید.

بر این اساس، «اوشکایا» بنا دارد با دریافت پیام‌های مردمی که دربردارنده مشکلات عمومی و احیانا شخصی آنهاست، اقدام به انتقال آن به شخص یا نهاد مربوطه و پاسخ آن را دریافت و در بخش «بیان مشکلات ازشما پیگیری ازما» منتشر کند.
لازم به توضیح است که طرح مسائل از سوی بینندگان گرامی، حتما باید چند ویژگی زیر را داشته باشد:

نخست این که دقیق بوده و به طور خلاصه ـ حداکثر ده سطر ـ و بدون هر گونه توهین و هتاکی باشد؛
دوم، اگر به مواردی برخورده‌‌اند که تنها با یک شخص در ارتباط است، مشخصات وی را به طور کامل در اختیار سایت بگذارند؛
سوم، اگر مسائل پیش آمده با سازمان یا نهادی در ارتباط است، کامل به آن اشاره کنند؛
چهارم، اگر آن مسائل مستلزم موارد حقوقی است، مستندات آن را نیز حتما بیاورند؛
و پنجم، مشخصات کامل خود را که مطمئنا نزد «اوشکایا» محفوظ خواهد ماند، به همراه مطلب خود بفرستند.بنابراین، کاربران و هم میهنان گرامی، می‌توانند به وسیله ایمیل jamejam313@yahoo.com   و با در میان گذاشتن مشکلات خود با سایت «اوشکایا» ، زمینه ای فراهم آورند تا بتوان با همراهی یکدیگر، راهکارهایی برای مشکلات پیش روی هم میهنان یافت و از بار مشکلاتشان کاست.

تأکید می شود، برای اجرایی شدن این طرح، تحریریه «اوشکایا» موارد ارسالی از سوی کاربران عزیز را که شرایط نامبرده در بالا را داشته باشند، نخست با مسئول یا مسئولین مربوطه در میان خواهد گذاشت تا در یک بازه زمانی مشخص، پاسخی درخور دریافت کرده و سپس مطلب را به همراه پاسخ منتشر کند؛ بدیهی است، در صورت همکاری نکردن سازمان یا نهاد مربوطه در دادن پاسخ مناسب در پایان مهلت داده شده، «اوشکایا» مطلب مورد نظر را با توضیحات لازم منتشر خواهد کرد.