اوشکایا نیوز

 • تاریخ: جمعه ۱۶ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۵۲
 • شناسه خبر: 338

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی اوشکایا،سعی دارد با توجه به مهم ترین رویدادهای روز شهرستان اسکو، ایران و جهان، سریع ترین و بهترین خبر و تحلیل را ارائه نماید و در این راستا سعی دارد مخاطبان خود را در جریان به روز ترین اخبار و اطلاعات ...

telegram-oshkaya02پایگاه اطلاع رسانی اوشکایا،سعی دارد با توجه به مهم ترین رویدادهای روز شهرستان اسکو، ایران و جهان، سریع ترین و بهترین خبر و تحلیل را ارائه نماید و در این راستا سعی دارد مخاطبان خود را در جریان به روز ترین اخبار و اطلاعات قرار دهد.

این پایگاه اطلاع رسانی متشکل از تیمی رسانه ای و جوان می باشد که سعی دارد در عرصه خبر رسانی مخاطبان فارسی زبان موثر و موفق ظاهر شود و امیدوار است که بتواند منبعی مفید و معتبر برای مخاطبان خود باشد.

مخاطبان این سایت همواره می توانند با مدیر سایت در ارتباط باشند و نظرات و دیدگاه ها و اخبار مد نظر خود را در اختیار مسئول این سایت قرار دهند و یا انتقادات و نظرات خود مدیران این سایت را در مسیر بهتر شدن یاری نمایند.

پیشرفت، سربلندی و سعادت کشور مخصوصا شهرستان اسکو را در گرو وحدت و یکپارچگی ملی، دادگری و خردورزی می‌دانیم و امیدواریم بتوانیم در راه گسترش و نیرومند‌سازی اثربخش باشیم.

پایگاه اطلاع رسانی اوشکایا به هیچ وجه به دنبال جریان سازی خلاف واقع نیست و در درجه اول به مصالح کشور و انقلاب اسلامی و اسکو توجه می کند تا مبادا رسانه های معاند و ضد نظام بتوانند نقشه های پلید خود را عملی کنند.

اکنون پایگاه اطلاع رسانی اوشکایا در دسترس مخاطبان است و متعهد است در راه عزت و اتحاد مسلمین و پیگیری آرمان‌های انقلاب مردمی ایران اسلامی از هیچ تلاشی فروگذار نکرده و هرگز دست خود را در دست کسانی که منافع ملت ایران اسلامی را هدف گرفته اند قرار ندهد.

 • الیاس - اسفند ۸, ۱۳۹۴ در ۹:۴۰ ق.ظ

  با سلام و خدا قوت

  از اینکه مجددا پایگاه خبری شهرستان اسکو راه اندازی شد بسیار خرسندیم و برای شما توفیق روز افزون خواهانیم .

  مونوگرافی روستای مجارشین
  http://majarashin.ir/

  الیاس شیخ علیزاده مجارشین

 • پیام قربان پور - اسفند ۱۵, ۱۳۹۴ در ۷:۲۴ ب.ظ

  با سلام و عرض ادب
  ممنون از پایگاه خبری جامع و کامل اوشکایا
  به امید پیشرفت اسکو