اوشکایا نیوز

  • تاریخ: دوشنبه ۷ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۲
  • شناسه خبر: 6726

نتیجه تهاجم فرهنگی، ولنگاری فرهنگی امروز است

محمدعلی پورمختار نماینده مجلس شورای اسلامی در برنامه رادیویی ماه‌ترین ماه از شبکه رادیو گفتگو درباره ولنگاری فرهنگی و نتایج و عواقب آن بین سنین مختلف جامعه گفت: جامعه با یک آشفتگی فرهنگی درون سیاست گذاری‌ها و دستگاه‌های ...

۶۹۸۶۳۳محمدعلی پورمختار نماینده مجلس شورای اسلامی در برنامه رادیویی ماه‌ترین ماه از شبکه رادیو گفتگو درباره ولنگاری فرهنگی و نتایج و عواقب آن بین سنین مختلف جامعه گفت: جامعه با یک آشفتگی فرهنگی درون سیاست گذاری‌ها و دستگاه‌های سیاسی و فرهنگی کشور روبه رو شده است.

وی افزود: با توجه به شرایط فرهنگی پیش رو و عدم توجه به بنیان‌ها و بنیادهای فرهنگی در حوزه اسلامی، می‌توان به صراحت گفت که نتیجه و آثار تهاجم فرهنگی که پانزده سال قبل آغاز شده، همین ولنگاری و آسیب های فرهنگی جامعه کنون است.

این نماینده مجلس ادامه داد: بعد از اعلام مقام معظم رهبری نسبت به آغاز و زمینه سازی  تهاجم فرهنگی، شبیخون و جنگ نرم و با گذشت زمان ما به افسار گسیختگی و ولنگاری و آزادی مشروط که مجموعه ای کاملا ناشناخته در بین مردم است اداره این  آسیب های فرهنگی را از حیطه اداری و فرمانی مجریان فرهنگی و سیاست گزاران خارج کردیم.

پورمختار در بخش پایانی سخنانش در این برنامه گفت: تعریف و تائید مسیرهای فرهنگی و سبک زندگی ما با توجه به اهداف دشمنان که یا هدف در تخریب آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی دارند و یا تغییر نوع تفکر مردم با حیله و فریب است، رو به بالاست. همین امر باعث می شود تا دستگاه ها و مجریان فرهنگی از اهداف و نیات پاک و خالصانه و فرهنگی تاریخ انقلاب اسلامی دور بمانند.

برنامه «ماه ترین ماه» هر روز در ایام ماه مبارک رمضان از ساعت ۲۲ از رادیو گفتگو پخش می شود.