اوشکایا نیوز

  • تاریخ: پنج شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۶
  • شناسه خبر: 21621

فرمانده سپاه اسکو:

دانش‌آموزان شهرستان اسکو به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند

فرمانده سپاه شهرستان اسکو از اعزام۴۰نفر از دانش‌آموزان این شهرستان به مناطق عملیاتی جنوب کشور خبر داد. ...

به گزارش اوشکایا،سرهنگ پاسدار سعید رشیدی در گفت‌وگو با خبرنگار ما با اشاره به اعزام دانش‌آموزان اسکو و سهند به اردوی راهیان نور اظهار داشت: ۴۰ نفر از دانش‌آموزان  شهرهای اسکو و سهند راهی مناطق عملیاتی کشور شدند تا با مفهوم ایثارگری رزمندگان اسلام بیش‌ از پیش آشنا ‌شوند.

وی اردوهای راهیان نور یکی از راه‌های مؤثر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است که هر چقدر فرهنگ جهاد و شهادت در بین نسل جوان و نوجوان جامعه ترویج شود، بی‌تردید فرزندانمان در مقابل آماج حملات دشمنان در جنگ نرم مقاوم‌تر خواهند بود.

فرمانده سپاه اسکو بازدید از آثار به‌جا مانده دوران دفاع مقدس، آشنایی با محورهای عملیاتی، آشنایی با سرداران شهدا، احیای تفکر والای دفاع مقدس، فرهنگ بسیجی، تکریم از مقام والای شهدا و حماسه‌سازان هشت سال دفاع مقدس را به‌عنوان برجسته‌ترین ویژگی‌های راهیان نور عنوان کرد.

وی ادامه داد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، بازگویی صحنه‌های دفاع مقدس و نشان دادن غیرت جوانان ایرانی برای دفاع از خاک وطن و ناموس خود باعث ارتقاء سطح آگاهی دانش‌آموزان در زمینه دفاع مقدس است.

فرمانده سپاه ناحیه اسکو با اشاره به لزوم حفظ فرهنگ ایثار و شهادت در بین جوانان خاطرنشان کرد: باید فرهنگ ایثار و شهادت را حفظ کنیم و در راستای حراست از آرمان‌های شهدا، امام راحل و نظام مقدس جمهوری اسلامی قدم برداریم که برگزاری این اردوها در این خصوص بسیار ارزشمند است.

انتهای پیام/