اوشکایا نیوز

  • تاریخ: یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۶
  • شناسه خبر: 21637

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی؛

بزرگراه تبریز-سهند تا هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد

نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولین مربوطه قول داده‌اند تا بزرگراه تبریز – سهند تا هفته دولت سال آینده مورد بهره‌برداری کامل قرار می‌گیرد اما به لحاظ اینکه احداث چندین در این بزرگراه کمی زمان‌بر خواهد بود. ...

به گزارش اوشکایا به نقل از دفتر ارتباطات مردمی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی، مسعود پزشکیان  با اشاره به اهمیت تبریز ۲۰۱۸ از نگاه‌های مختلف اظهار کرد: رویداد تبریز ۲۰۱۸ بستگی به رفتار و نگاه‌های مسئولان و مردم دارد که هم می‌تواند فرصتی ارزشمند و هم می‌تواند تهدید برای جامعه باشد.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی، با عنوان اینکه نحوه میزبانی از گردشگران و آماده‌سازی زمینه حضور آن‌ها در تبریز ۲۰۱۸ به رفتار و اعمال همه ما وابسته است، افزود: اگر در نگاه‌ها، رفتار، اعمال و نگرش‌هایمان تغییر اساسی به وجود نیاوریم و فقط به فکر خالی کردن جیب گردشگران بوده و حتی خدمات با کیفیت ارائه ندهیم تبریز ۲۰۱۸ به‌جای فرصت به تهدید تبدیل می‌شود.

 

این نماینده مردم در مجلس دهم، ادامه داد: مسئولین مربوطه قول داده‌اند تا بزرگراه تبریز – سهند تا هفته دولت سال آینده مورد بهره‌برداری کامل قرار می‌گیرد اما به لحاظ اینکه احداث چندین در این بزرگراه کمی زمان‌بر خواهد بود ولی در مجموع تأکید ما این است که بزرگراه تبریز – سهند باید تا پایان این دوره تکمیل شود.

نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی برقی و سریع‌السیر شدن قطار تبریز – تهران را از دیگر مسائل مورد پیگیری نمایندگان آذربایجان شرقی برشمرد و افزود: مسئولان ذی‌ربط وعده داده‌اند تا قطار تبریز – تهران برقی و سریع‌السیر شود ما نیز امیدواریم این وعده تحقق یابد در صورتی که خلف وعده شود یقیناً ساکت نخواهیم ماند.

انتهای پیام/