اوشکایا نیوز

  • تاریخ: یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۸
  • شناسه خبر: 21745

فرماندار اسکو:

۱۲۰ تن میوه شب عید در شهرستان اسکو توزیع می‌شود

فرماندارشهرستان اسکو بابیان اینکه ۱۲۰ تن میوه شب عید شامل پرتغال و سیب در ستاد تنظیم بازار عرضه می‌شود، گفت: مردم نباید نگران کمیت و کیفیت میوه شب عید باشند. ...

مرتضی محمد زاده در گفت و گو با خبرنگار ما یان اینکه نگرانی برای تأمین میوه شب عید در این شهرستان وجود ندارد، تأکید کرد: ۱۲۰ تن میوه شامل ۴۰ تن سیب و ۸۰ تن پرتغال برای توزیع در غرفه‌های تنظیم بازار شب عید در شهرستان اسکو تهیه‌شده است.

وی افزود: تأمین میوه یکی از دغدغه‌ها و اولویت‌های ستاد تنظیم بازار بود که خوشبختانه باید اعلام کرد این امر با تلاش مسئولان محقق و مردم نباید نگران کیفیت و کمیت میوه‌های توزیع‌شده در شب عید باشند.

فرماندار اسکو خاطر نشان کرد: مردم نگران نظارت بر عرضه قیمت و کیفیت میوه‌های تنظیم بازار نیز نباشند چراکه واحدهای نظارتی صنعت، معدن و تجارت، اصناف و بازرسان افتخاری در طول ایام عرضه میوه تنظیم بازار بر کیفیت عرضه میوه شب عید نظارت دقیق‌تری خواهند داشت.

محمدزاده همچنین خواستار اهتمام ویژه  مسئولین امر نسبت به برخورد با تخلفات عرضه میوه شب عید و اقلام موردنیاز مردم شد و تأکید داشت: مردم نیز می‌توانند مراتب شکایات خود را از اصناف با سامانه ۱۴۲ و همچنین سازمان‌های نظارتی مانند تعزیرات، اصناف و صنعت، معدن در میان بگذارند.

انتهای پیام/