اوشکایا نیوز

  • تاریخ: چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۹
  • شناسه خبر: 21844

عضو شورای شهر سهند:

کارم اشتباه بود و عذرخواهی می‌کنم/ رئیس شورا بارها تذکر داد فیلمبرداری نکنند/ عده‌‌ای مغرض برایم توطئه می‌چینند

آهکی گفت: کاری که بنده در صحن شورا انجام دادم را هیچکس قبول نمی‌کند و از این بابت عذرخواهی می‌کنم. ...

اکبر آهکی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه اجتماعی آناج با اشاره به فیلم منتشر شده در فضای مجازی با عنوان «حمله‌ی عضو شورای شهر سهند به شهروند خبرنگار»، ابراز داشت: قبل از آنکه بنده آن اشیاء را پرتاب کنم رئیس شورا بارها به فرد حاضر در جلسه تذکر داده بود که فیلمبرداری نکند و چنانچه فیلمی هم لازم باشد، بعداً از طرف شورا ارائه می‌شود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا در جلسه علنی فیلمبرداری ممنوع است، عنوان کرد: رئیس شورا این اجازه را دارد تا علی‌رغم علنی بودن جلسه، آن را غیرمستمع اعلام کند.

عضو شورای شهر سهند در واکنش به توضیحات آناج مبنی بر اینکه در جلسه‌ی غیرمستمع خبرنگاران نیز به بیرون از جلسه هدایت می‌شوند پس نمی‌توان آن را غیرمستمع دانست، خاطرنشان ساخت: رئیس جلسه گفته بود فیلمبرداری نکنید.

وی در واکنش به اظهارات خبرنگار آناج مبنی بر اینکه با توجیه و انکار مسئله حل نمی‌شود و قبول کنید کارتان اشتباه و خلاف شأن نمایندگی بود، توضیح داد: بنده هم می‌دانم کارم اشتباه بود و هیچ‌کس پرتاب اشیاء را قبول نمی‌کند، لذا از این بابت عذرخواهی می‌کنم.

آهکی در قبال این سوال که چرا به‌جای پرتاب اشیاء اقدامات دیگری انجام نداد، تصریح کرد: در پشت پرده مسایلی است که اهالی رسانه از آن بی‌خبرند، برخی‌ها درصدد توطئه هستند و مغرضانه اقدام می‌کنند.

انتهای پیام/