اوشکایا نیوز

  • تاریخ: شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۰
  • شناسه خبر: 21870

عنوان سپاه با نهضت حسینی و فرهنگ شهادت پیوند خورده است

فرمانده سپاه اسکو گفت:نامگذاری سوم شعبان به عنوان روز پاسدارنشان دهنده ارزش‌ها و فضیلت‌های این نهاد و پیوند آن با نهضت حسینی و فرهنگ شهادت است. ...

به گزارش اوشکایا،سرهنگ پاسدار سعید رشیدی در جمع مردم اسکو با تبریک ولادت با سعادت امام حسین(ع) و روز پاسدار، اظهار داشت: نامگذاری سوم شعبان به عنوان روز پاسدار و تجلیل از سپاه توسط حضرت امام خمینی(ره) نشان دهنده ارزش‌ها و فضیلت‌های این نهاد و پیوند آن با نهضت حسینی و فرهنگ شهادت است.

وی افزود: سپاه با الهام از فرهنگ جاودان عاشورا و عبرت از حقایق تاریخی اسلام و آنچه موجبات حادثه کربلا را فراهم آورد، با درک درست و دقیق از مقتضیات و تهدیدهای انقلاب و میهن و پیروی از ولایت فقیه که همان ولایت الهی است همواره در مأموریت‌های خویش، حضوری به موقع، موفق و فداکارانه داشته است.

فرمانده سپاه اسکو در ادامه ابراز کرد: امروز سپاه پاسداران و بسیج در کنار دیگر نیروهای مسلح، در سایه ولی امر مسلمین جهان و تدابیر فرماندهی معظم کل قوا، علیرغم شیطنت های استکبار جهانی و ایادی و اذناب آن، با هوشیاری، آمادگی و اقتدار کامل در همه عرصه‌ها پای به میدان جهاد گذاشته و موفقیت های چشمگیری داشته است.

انتهای پیام/