اوشکایا نیوز

  • تاریخ: شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۲۷
  • شناسه خبر: 21873

بیانیه ناحیه مقاومت بسیج سپاه اسکو به مناسبت روز پاسدار

همزمان با روز پاسدار ناحیه مقاومت بسیج سپاه اسکو بیانیه ای صادر کرد: متن این بیانیه بدین شرح است: ...

مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ فَمِنهُم مَن قَضى نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ وَما بَدَّلوا تَبدیلًا ( احزاب / ۲۳)

نامگذاری سوم شعبان و فرخنده زاد روز حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) به عنوان روز پاسدار و تجلیل از سپاه توسط حضرت امام خمینی(ره)  نشان دهنده ارزش‌ها و فضیلت‌های این نهاد مقدس و پیوند آن با نهضت حسینی و فرهنگ شهادتاست. سپاه با الهام از فرهنگ جاودان عاشورا و عبرت از حقایق تاریخی اسلام و آنچه موجبات حادثه کربلا را فراهم آورد، با درک درست و دقیق از مقتضیات و تهدیدهای انقلاب و میهن اسلامی و پیروی از ولایت فقیه که همان ولایت الهی است همواره در مأموریت‌های خویش ، حضوری به موقع، موفق و فداکارانه داشته است.

این افتخار برای پاسداران سبزپوش انقلاب اسلامی کافی است که آن  فقیه عارف و زاهد بزرگ راه خدا،که یکی از برجسته‌های  بی نظیر تاریخ است و هرکس در راه خدا باشد، اهل هر دین و ملتی که باشد، همین‌قدر که اهل معنویت باشد، نور وجود امام بزرگوار را درک می‌کند. می‌گفت: «ای کاش من هم یک پاسدار بودم»

امروز سپاه پاسداران و بسیج در کنار سایر نیروهای مسلح، در سایه ولی امر مسلمین جهان، و تدابیرفرماندهی معظم کل قوا، علیرغم شیطنت های استکبار جهانی و ایادی و اذناب آن، با هوشیاری، آمادگی و اقتدار کامل در تمام عرصه‌ها پای به میدان جهاد گذاشته و موفقیت های چشمگیری داشته است.

سبزپوشان ناحیه مقاومت بسیج سپاه اسکو ضمن گرامیداشت این روز عزیز و پاسداشت خون شهدای گرانقدر و بخصوص شهدای عزیز مدافع حرم و تجدید بیعت با مقام عظمای ولایت، آمادگی خود را در راه دفاع از ارزشهای انقلاب اسلامی و مردم عزیز ایران اعلام داشته و تنها راه حصول به ارزشهای والای اسلامی را در وحدت همه آحاد جامعه و پیروی از ولایت مطلقه فقیه می دانند.

پس از دعای فرج، کربلاست حاجت ما                       و در سر همه سودای آن مزار، پُر است.

ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان اسکو