اوشکایا نیوز

  • تاریخ: یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۵
  • شناسه خبر: 21908

نگذارید لیبرال‌ها ما را به طرف غرب یا شرق بکشند

سردار شهید «ابراهیم وکیل‌زاده» در قسمتی از وصیت‌نامه خود نوشته است: انتظاری که از ملت ایران دارم این است که لیبرال‌ها و منافقین را شناخته و با آنها مبارزه کنند و نگذارند آنها ما را به طرف غرب یا شرق بکشند. ...

«ابراهیم وکیل زاده» مسئول تعاون لشکر ۲۵ کربلا در سال ۱۳۳۹ در روستای «دیزج» شهرستان اسکو دیده به جهان گشود.

وی بعد از پیروزی انقلاب به عضویت کمیته انقلاب اسلامی درآمد. مدتی از فعالیت او در کمیته نگذشته بود که با تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به این نهاد انقلابی پیوست.

با شروع جنگ تحمیلی وکیل‌زاده به جبهه‌های حق علیه باطل شتافت و در آخرین مسئولیت خود به عنوان مسئول تعاون لشکر ۲۵ کربلا انتخاب شد.

شهید والامقام در سال ۱۳۶۶ در عملیات کربلای ۱۰ منطقه مادوت عراق پس از جنگی تمام عیار دعوت حق را لبیک گفت و به دیدار معشوق خود شتافت.

سردار شهید «ابراهیم وکیل زاده» در قسمتی از وصیت‌نامه خود نوشته است:

انتظاری که از ملت ایران دارم این است که لیبرال‌ها و منافقین را شناخته و با آنها مبارزه کنند و نگذارند آنها ما را به طرف غرب یا شرق بکشند ما پاسداران روح الله با یاد امام حسین (ع) به جبهه می‌رویم و در راهی که او جنگید می‌جنگیم و برای هدفی که او کشته شد، کشته می‌شویم.

ای ملت غیور، قدر این رهبر عزیز را بدانید و به فرمایشات ایشان مو به مو عمل کنید و هوشیار و تیزبین باشید. از شما می‌خواهم که پرچم اسلام را در سراسر دنیا به اهتزاز در آورید و در این راه سختی ها را تحمل کنید.

انتهای پیام/